Hospodaříme
s dešťovou vodou
Košík je prázdný,
pojďme ho naplnit!
| Kód produktu | XP25-0303 |
| Dostupnost | na dotaz |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Šachtové poklopy v zadlážděných plochách. Jsou určeny na vyplnění venkovní zámkovou dlažbou. Poklopy jsou ze spodní části vyztuženy žebry. Mezi krytem a rámem je těsnění. Uzavírání na šrouby. Pro pomalu se pohybující náklad na kolech do 25 tun.
| svělý rozměr | 300x300 mm |
| vnější rozměr | 380x380 mm |
| výška | 95 mm |
| zatížení | C 250 kN |
| tvar | čtvercový |