Hospodaříme
s dešťovou vodou
Košík je prázdný,
pojďme ho naplnit!
| Kód produktu | 43006090 |
| Dostupnost | do týdne |
| U Vás předběžně | 04.06.2026 |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Kompozitový čtvercový poklop pojízdný s T-rámem pro snadné kotvení do betonu.
Bez těsnění, s okem pro otevření.
Pro zakrytí šachet a otvorů, možnost občasného pojezdu osobních aut.
| svělý rozměr | 613x933 mm |
| vnější rozměr | 687x1007 mm |
| výška | 30 mm |
| zatížení | A 15 kN |
| tvar | čtvercový |