Hospodaříme
s dešťovou vodou
Košík je prázdný,
pojďme ho naplnit!
| Kód produktu | 42004040 |
| Dostupnost | do týdne |
| U Vás předběžně | 09.06.2026 |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Kompozitový čtvercový poklop pochozí s T-rámem pro snadné kotvení do betonu. Bez těsnění, s okem pro otevření. Pro zakrytí šachet a otvorů v pochůzných plochách.
Kompozitní poklopy ECO DECK jsou extremně odolné proti vlhku, snadno se s nimi manipuluje a mají protiskluzový povrch pro bezpečnou chůzi.
| svělý rozměr | 429x429 mm |
| vnější rozměr | 503x503 mm |
| výška | 20 mm |
| zatížení | A 15 kN |
| tvar | čtvercový |