Hospodaříme
s dešťovou vodou
Košík je prázdný,
pojďme ho naplnit!
| Kód produktu | XP25-0404 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| U Vás předběžně | 09.06.2026 |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Šachtové poklopy v zadlážděných plochách. Jsou určeny na vyplnění venkovní zámkovou dlažbou. Poklopy jsou ze spodní části vyztuženy žebry. Mezi krytem a rámem je těsnění. Uzavírání na šrouby. Pro pomalu se pohybující náklad na kolech do 25 tun.
| svělý rozměr | 400x400 mm |
| vnější rozměr | 480x480 mm |
| výška | 95 mm |
| zatížení | C 250 kN |
| tvar | čtvercový |