Hospodaříme
s dešťovou vodou
Košík je prázdný,
pojďme ho naplnit!
| Kód produktu | SF1-0202 |
| Dostupnost | na dotaz |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Šachtové poklopy s vnitřní výztuží pro dodatečné dobetonování. Povrch možno doplnit dlažbou. Mezi rámem a krytem je těsnění. Uzavírání na šrouby. Pro méně zatěžované plochy bez pojezdu aut.
Materiál: žárově pozinkovaná ocel
| svělý rozměr | 200x200 mm |
| vnější rozměr | 273x273 mm |
| výška | 50 mm |
| zatížení | A 15 kN |
| tvar | čtvercový |