Hospodaříme
s dešťovou vodou
Košík je prázdný,
pojďme ho naplnit!
| Kód produktu | 522070 |
| Dostupnost | na dotaz |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Litinový čtvercový poklop s rámem. Pro použití na zakrytí šachet a vstupních otvorů mimo pojezdové plochy, nebo plochy s pojezdem osobních aut.
| svělý rozměr | 600x600 mm |
| vnější rozměr | 700x700 mm |
| výška | 42 mm |
| zatížení | B 125 kN |
| tvar | čtvercový |