Hospodaříme
s dešťovou vodou
Košík je prázdný,
pojďme ho naplnit!
| Kód produktu | 515536 |
| Dostupnost | na dotaz |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Litinová kruhová mříž s rámem. Pro použití v komunikaci.
| svělý rozměr | 600 mm |
| vnější rozměr | 850 mm |
| výška | 100 mm |
| zatížení | D 400 kN |
| tvar | kruhový |