Hospodaříme
s dešťovou vodou
Košík je prázdný,
pojďme ho naplnit!
| Kód produktu | 43105051 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| U Vás předběžně | 09.06.2026 |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Kompozitový čtvercový poklop pojízdný s T-rámem pro snadné kotvení do betonu. S těsnění a šroubovým kotvením. Víko poklopu může být vybaveno madly. Pro zakrytí šachet a otvorů, možnost občasného pojezdu osobních aut.
Kompozitní poklopy ECO DECK jsou extremně odolné proti vlhku, snadno se s nimi manipuluje a mají protiskluzový povrch pro bezpečnou chůzi.
| svělý rozměr | 533x533 mm |
| vnější rozměr | 607x607 mm |
| výška | 30 mm |
| zatížení | A 15 kN |
| tvar | čtvercový |